تماس هر روز 10:00 الی 20:00 

کامپوزیت l لمینیت l ارتودنسی

بهترین کیفیت

ارزانترین قیمت 


چرا روکاسرام توسط پزشکده به عنوان

بهترین مرکزتخصصی کامپوزیت

معرفی شده است؟ 

روکا سرام به مدد دندانپزشکان مجرب و بهره گیری از روش موثر و پیشرفته مک لارن آمریکا پرسلن ونیر را در ایران اجرا مینماید .برخی نکات مهم در دندانپزشکی ریبایی، تجربه بالا، ظرافت عمل، دقت، سابقه درخشان و در نهایت زمان لازم برای کسب نتیجه بهتر میباشد. در ابتدا جهت معرفی بهترین دندانپزشکان زیبایی می‌دانستیم باید سراغ مرکزی برویم که پزشکان آن خانم باشند چرا که مسائل مربوط به زیبایی نیاز به ظرافت و حوصله دارد. پس از بررسی های زیاد متوجه شدیم مرکز روکا سرام برای زیبایی یک فک با کامپوزیت زمان لازم را صرف نموده و همچنین از بهترین مواد کامپوزیتی برند IPS استفاده مینماید.که این نوع کامپوزیت دارای کیفیت و درخشش فوق العاده ای میباشد.و دارای بیشترین ماندگاری نسبت برندهای مشابه میباشد .

با روش های زیبایی دندان آشنا شوید

1- کامپوزیت وینر

به کمک روش کامپوزیت وینر ما به شما در یک جلسه دندانهای قوی تر و زیباتر هدیه میدهیم و دیگر نیازی به روشهای طولانی مدت برای رسیدن به لبخند زیبا و جذاب نمیباشد. از ساعت اول در استودیو ما از شما عکاسی حرفه ای انجام شده و روی تصاویر و قالب دندانهای شما کار شده و با ارائه قالب اصلاح شده و بازسازی شده لبخندتان میتوانید با دندانپزشک متخصص و ماهر ما  که سالها تجربه در انجام این امر دارد مشورت کرده و پس از توافق کامل پس از ۳ الی ۴ ساعت به لبخندی که آرزویش را داشتید برسید. و با اعتماد به نفس و رضایت بیشتری لبخند بزنید .ونیرهای کامپوزیتی بدون نیاز به کوچکترین تراش و آسیب به مینای دندان بدون درد و بدون بی حسی و با کمال آرامش داخل دهان شما  قرار میگیرند . این روش همانند پرسلن ونیر روش مناسبی برای ترمیم ترک لب پریدگی,بد شکلی و بد رنگی ,دندانهای فاصله دار و یا زاویه دار میباشد. ما برای ونیرهای کامپوزیتی چه از نظر مواد و چه از نظر تکنیک و شگردهای کاری بهترین ها را در نظر گرفته ایم و مجرب ترین دندانپزشکان با دید هنری بسیار قوی در دسترس شما خواهند بود.

2- پرسلن ونیر ( لمینیت )

درتا دنتال به مدد دندانپزشکان مجرب و بهره گیری از روش موثر و پیشرفته مک لارن امریکا پرسلن ونیر را در ایران اجرا مینماید.اگر دندانهای شما دارای ترک و لب پریدگی یا بد شکلی و بد رنگی میباشد یا حتی دندانهای فاصله دار و زاویه دار دارید پرسلن ونیر بهترین انتخاب شما میباشد. ونیر ها پوسته ای از جنس سرامیک هستند که با بدن و دندان سازگارند و دوام بسیار بالایی دارند و می توانند دقیقا مثل دندانهای طبیعی طراحی و رنگ آمیزی شوند. در این درمان در بعضی موارد قسمت بسیار کوچکی از دندان تراش خورده ویا بعضا بدون تراش توسط اسکنر قالبگیری شده و برای ساخت سرامیک به لابراتوار ارسال شده و پس از ۳ تا ۵ روز کلیه پرسلن ونیرها توسط دندانپزشک در دهان و روی دندانها باند میشود.

کامپوزیت دندان و انواع آن

کامپوزیت دندان یا همان کامپوزیت ونیر روکشی براق و سفید برای زیبایی و از بین بردن عیوب دندان می باشد. این روش باعث شده درمان زیبایی دندان بسیار جذاب شود و دندان ها فوق العاده درخشنده و ظریف در دهان قرار بگیرند. ضمناً کامپوزیت دندان دوام و ماندگاری طولانی دارد به نحوی که اگر مراقبت لازم از آنها صورت بگیرد تا 10سال می شود روی داشتن دندان های هالیوودی حساب کرد. کامپوزیت دندان بهترین و پر طرفدار ترین روش اصلاح طرح لبخند در جهان است.چون در این روش نیازی به تراش دادن دندانها نیست ضمناً نسبت به روشهای دیگر ارزانتر است. کامپوزیت دندان ترکیبی از ماده ماتریکس رزینی است که به صورت خمیر می باشد، متخصص دندانپزشکی بدون نیاز به لابراتوآر ماده را بر روی دندان قرار می دهد تقریباً کاری ظریف مثل ساختن مجسمه های لوکس و کوچک، سپس به وسیله تابش نوری خاص این ماده بر روی دندان محکم می گردد. در انتها با پولیش براق و درخشنده می شود. البته نکته حائز اهمیت دقت، ظرافت و تجربه بالای دندانپزشک در انجام کامپوزیت دندان است. یک دنداپزشک متبحر زیبایی می تواند با ذوق وسلیقه بالا بهترین نتیجه را برای افرد ایجاد کند. در سالهای اخیر کامپوزیت هایی توسط شرکت IPS روانه بازار شده که درخشندگی خیره کننده ای دارد و می‌تواند در حد لمینیت زیبا باشد البته این کامپوزیت کمی گرانتر از کامپوزیت ونیر است. شکل ظاهری این کامپوزیت را برای شما در وب سایت گذاشته ایم تا شما با این محصول آشنا تر شوید.

لمینیت دندان چیست و چه مزایایی دارد؟

لمینیت لایه نازکی است که در لابراتوآر ساخته می‌شود و دندانپزشک روی دندان می‌چسباند. البته احتمالا دندانپزشک مجبور است مقدار کمی از لبه دندانها را تراش دهد تا پوسته لمینیت به زیبایی روی دندان قرار بگیرد. برای دستیابی به نتیجه عالی دندانپزشک باید هنر ، ظرافت و تجربه را بکار بگیرد ولی ساخته شدن لمینیت توسط لابراتوآری با تجربه و مجهز نقش کلیدی دارد. لمینیت لوکس‌ترین روش برای دستیابی زیبایی دندان است. دندانهایی که لمینیت می‌شوند به شدت میدرخشند و عین حال ظریفند. تنها چند لابراتوآر در تهران وجود دارد که مواد اولیه آنها برای شرکت IPSلیختن اشتاین است که کلینیک روکاسرام صرفاً با آنها همکاری می نماید.

banner-114

بهترین کامپوزیت متعلق به کدام کشور است؟

کامپوزیت با ذرات سرامیک اولین بار در کشوری به نام لیختن اشتاین با برند IPS تولید شد. بخاطر همین امر اکثراً کامپوزیت سرامیکی را با نام کامپوزیت IPS می‌شناسند حتی دندانپزشکان هم از همین عنوان استفاده می کنند. از آنجائیکه این کشور در مجاورت سوئیس است عوام مردم کامپوزیت IPS را برند سوئیسی قلمداد می‌کنند. در واقع کامپوزیت با ذرات سرامیکی می‌تواند با مواد آمریکایی، سوئیسی، آلمانی، ژاپنی و… برای متقاضیان استفاده شود. ولی بایدگفت قطعاً برند IPS سرشناس ترین برند در نوع خود است. روکا سرام برای خلق بهترین نتیجه و ماندگاری بیشتر و جلوگیری از تیره شدن بین دندانها فقط از کامپوزیت IPS استفاده میکند .

کامپوزیت و لمینیت دندان برای چه افرادی مناسب است ؟

این دو روش برای کسانیکه که دندانهای نامنظم و یا شکسته داشته باشند مناسب است. افرادی که دندانهایشان کوچک است و از لبخند زدن خود لذت نمی برند می توانند بوسیله این روش ها، لبخندی زیبا را تجربه نمایند. دندانهایی که لبه ی اره ای شکل دارند با کامپوزیت دندان و لمینیت دندان رفع ایراد می گردند و به مروارید سفید درخشنده تبدیل می شوند. خصوصاً افرادی که بین دندانهای آنها فاصله وجود دارد می توانند عیوب این ناحیه را اصلاح کنند. ولی باید گفت صرفاً کامپوزیت و لمینیت برای رفع مشکلات ذکر شده نیست، همانطور که می دانید بازیگران، ورزشکاران و حتی انسانهای معمولی که به چهره خود اهمیت می دهند و علاقه دارند به سمت روشهای زیبایی دندان می‌روند. پس کامپوزیت و لمینیت به طیف خاصی از افراد مربوط نمی شود و باید گفت هر فردی که بخواهد دندانی زیبا و دلربا داشته باشد می تواند از طرح زیبایی لبخند استفاده نماید.طی تحقیقاتی در امریکا مشخص شد 95% افراد می توانند با ارائه لبخند زیبا، ارتباط سریعتری را با انسانهای دیگر برقرار کنند از آنجائیکه تنها موجود زنده دنیا انسان هست که می تواند با نمایش دندانها امنیت را برای هم نوع خود تداعی کند لذا وجود دندان زیبا در چهره افراد نقش بسیار مهمی در زندگی ایفا می نماید.

مرکز دندانپزشکی زیبایی روکا سرام

اصلاح طرح لبخند و دندانپزشكي زيبايي صحيح ، مجموعه اي از تخصص ها همچون ترميمي و زيبايي ، ارتودنسي و جراحي ميباشد كه به ندرت شما ميتوانيد همه را در يك پكيج كامل داشته باشيد . حال انكه در روكا سرام اين پكيج و توسط بهترين و با تجربه ترين دكترها به شما ارائه مي شوند.

نظرات کاربران

گلایل: * * * * * تاریخ 99/9/10  10 واحد کامپوزیت انجام دادم خیلی زیبا راضی هشتم دستشون درد نکنه.

 

نازنین رامی: * * * * * تاریخ 99/8/29  واقعا مرکز حرفه ای بود.

 

نسرین نوری: * * * * * تاریخ 99/8/21  هماهنگ کردم برم برای کامپوزیت خیلی تعریف کردن امیدوارم کارشون خوب باشه.

 

رامین منافی: * * * * * تاریخ 99/8/17  خیلی خوب شده .

 

سمیرا: * * * * * تاریخ 99/8/9  سلام بابت تمام زحمات شما ممنونم.

 

هلیا: * * * * * تاریخ 99/8/2  من و یکی از دوستانم چند تا مرکز رفتیم بابت لمینیت ولی در نهایت این مرکز انتخاب کردیم و راضی هستیم.

 

سوگند: * * * * * تاریخ 99/7/26  سلام .دندانهای من اتضاح بود رفتم این مرکز کارهام بخوبی انجام شد ازتون ممنونم.

 

مهدی رستمی: * * * * * تاریخ 99/7/22  من دو ماه پیش کامپوزیت انجام دادم تا الان مشکلی نداشتم.

 

سارا و شرکا: * * * * * تاریخ 99/7/14  من تو این مرکز اورتودنسی انجام دادم به چند نفر نشون دادم گفتن کارشون خوب بوده خودم هم واقعا راضی ام .

 

[contact-form-7 id=”830″]

ویزیت فقط با وقت قبلی

تهران, خیابان جردن, بلوار گلشهر, پلاک 17, طبقه 2

تمامی حقوق این سایت متعلق به پزشکده می باشد هرگونه سو استفاده مورد پیگیری قانونی قرار می گیرد